Šiuo metu esantis laisvų spintelių skaičius: 69

 

Pirčių darbo laikas:

I-V: nuo 7:00 iki 21:00 veikia viena pirtis (rotuojama); VI-VII: visą dieną veikia Turkiška ir Sauna su garu;

 

Taisyklės


PATVIRTINTA
UAB „Molėtų baseinas“ direktoriaus
2023 m. lapkričio 13 d.
įsakymu Nr. T-23/11/13-02


VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

1. Molėtų baseino ir sporto klubo lankytoju laikomas kiekvienas asmuo, kuris nustatyta tvarka įsigijo bilietą, abonementą, gavo leidimą ar kitais nustatytais būdais pateko į patalpas (baseiną ir (arba) sporto salę).

2. Šios taisyklės nustato Molėtų baseino ir sporto salės lankytojų aptarnavimo (paslaugų teikimo) tvarką, privalomus saugumo, higienos ir kitus reikalavimus lankytojams, baseino darbuotojų ir lankytojų teises, pareigas bei jų atsakomybės ribas, bilietų, papildomų paslaugų teikimo sąlygas. Baseino ir sporto salės taisyklės sudarytos siekiant užtikrinti kiekvieno lankytojo malonų poilsį, gerą nuotaiką sporto komplekse ir išvengti nemalonių nesusipratimų, traumų ar praradimų.

3. Lankytojas į baseiną ir (arba) sporto salę įleidžiamas su praėjimo apyranke, leidimu ar abonementu pagal patvirtintus Molėtų baseino ir sporto klubo įkainius. Lankytojui draudžiama naudotis ne jam priskirta praėjimo apyranke.

4. Praėjimas pro įėjimo vartelius laikomas paslaugos teikimo pradžia. Praėjimo apyrankę yra būtina aktyvuoti per 15 min., įeinant per įėjimo vartelius. Neaktyvavus apyrankės per 15 min., automatiškai pradedamas skaičiuoti apsilankymo laikas ir pinigai už praėjusį laiką lankytojui negrąžinami.

5. Lankytojas apyrankę privalo saugoti visą paslaugos teikimo laiką.

6. Lankytojai pasinaudoję baseino ir (arba) sporto klubo paslaugomis, privalo grąžinti apyrankę kasininkui.

7. Lankytojas, pametęs (praradęs) praėjimo apyrankę, ar rūbinės žetoną, sumoka į kasą nustatytą, tuo metu galiojantį, praradimo mokestį. Už jo asmeninių daiktų, drabužių saugumą darbuotojai neatsako. Praradęs apyrankę lankytojas, dėl spintelės atrakinimo privalo kreiptis į kasos darbuotoją.

8. Mokestis už pradelstą laiką sporto komplekse nuo 30 min. skaičiuojamas pagal tuo metu galiojančiu įkainius. Už uždelstą laiką iki 30 min. taikomas 2,5 Eur mokestis.

9. Įsigyjant abonementą lankytojas privalo pateikti asmens tapatybės dokumentą, dokumentą pateikti lankytojas privalo ir kiekvieno apsilankymu metu.

10. Abonemento galiojimas gali būti stabdomas ligos atveju, išanksto informavus sporto komplekso kasos darbuotojus. Mėnesinio bilieto galiojimo laiką galima pratęsti, pagal patvirtintus galiojančius Molėtų baseino ir sporto klubo įkainius.

11. Bilietai gali būti neparduodami:

 • dėl techninių kliūčių;
 • dėl visų užimtų individualių persirengimo kambario spintelių;
 • dėl kitų atvejų.


12. Dėl atsiradusių techninių kliūčių, didelių renginių metu, dėl kitų svarbių priežasčių sporto komplekse laikinai gali būti draudžiama naudotis tam tikromis paslaugomis (sūkurine vonia, baseinu, pirtimis ir kt.). Tuo atveju bilieto kaina neperskaičiuojama ir pinigai lankytojui negrąžinami.

13. Lankytojui, įsigijusiam bilietą, abonementą ar dovanų kuponą ir nusprendusiam nesinaudoti sporto komplekso paslaugomis, pinigai už bilietą, abonementą ar dovanų kuponą negrąžinami.

14. Lankytojai sporto komplekso teritorijoje yra stebimi vaizdo kameromis.

15. Plaukimo baseino gylis yra 1 – 1,8 metro, todėl juo naudotis leidžiama tik mokantiems plaukti lankytojams. Vaikai iki 14 metų (imtinai) į visą sporto kompleksą įleidžiami tik kartu su suaugusiais asmenimis ir/arba treneriais.

16. Suaugęs asmuo (-ys) prisiima atsakomybę už prižiūrimų vaikų saugumą jų sveikatos būklę, elgesį, šių taisyklių laikymąsi, už vaikų daiktų saugojimą ir saugų spintelių užrakinimą. Suaugęs asmuo, atsakingas už lydimo vaiko saugumą, (-ys) privalo būti kartu su prižiūrimu vaiku vandenyje bei sporto salėje. Draudžiama vaikus iki 14 metų (imtinai) palikti be už jų saugumą atsakingų suaugusiųjų asmenų.

17. Asmenys nuo 15 iki 18 metų gali lankytis sporto komplekse vieni tik pateikę tėvų pasirašytą sutikimo formą, kurią galima gauti sporto komplekso kasoje. Sutikimo formą kasos darbuotojams turi pristatyti vienas iš tėvų ar globėjų

18. Visiems lankytojams, kurie planuoja pradėti lankyti sporto kompleksą, rekomenduojama pasitikrinti sveikatą ir turėti pažymą, kad gali lankytis baseine, pirtyse bei sporto salėje. Už lankytojo sveikatos būklės sutrikimus sporto komplekso darbuotojai neatsako.

19. Rekomenduojama lankytojams įvertinti savo fizines galimybes ir sveikatos būklę (lėtinius susirgimus, traumas, nėštumą ir t.t.). Lankytojai, besinaudojantys sporto komplekso paslaugomis ir pajutę įvairių sveikatos sutrikimų, kreipiasi į sporto komplekso darbuotoją.

20. Lankytojams nerekomenduojama į sporto kompleksą neštis brangių ir/ar vertingų daiktų (papuošalų, laikrodžių, mobiliųjų telefonų ir pan.), kurie gali sugesti dėl drėgmės arba būti pamesti.

21. Lankytojams nerekomenduojama naudotis sporto komplekso teikiamomis paslaugomis segint bet kokio tipo papuošalus ar kitus juvelyrinius dirbinius, galinčius padaryti žalą lankytojams ir/ar sporto komplekso inventoriui.

22. Draudžiama naudotis baseinu, pirtimis bei sporto sale lankytojams:

 • sergantiems epilepsija, odos, venerinėmis ir žarnyno užkrečiamomis ligomis, aktyvia plaučių tuberkuliozės forma, infekcinėmis ligomis, ūmiu širdies ir kraujagyslių nepakankamumu;
 • turintiems orientacijos ir pusiausvyros sutrikimų;
 • asmenims su atviromis žaizdomis, su kitais negalavimais, kurie kelia ar gali kelti grėsmę savo ar kitų lankytojų sveikatai ir saugumui;
 • asmenims, kurių elgesys kelia grėsmę sporto komplekso darbuotojams ir lankytojams, sporto komplekso patalpų saugumui ir higieninei būklei arba prieštarauja visuomenėje priimtoms gero elgesio taisyklėms;


23. Sporto salėje, baseine bei pirtyse draudžiama:

 • avėti lauko avalynę, išskyrus baseino foje erdvę iki praėjimo turniketo;
 • šokinėti į vandenį nuo baseino kraštų, išskyrus šokinėjimą nuo bokštelių į vandenį su trenerio ar instruktoriaus-gelbėtojo leidimu, griežtai draudžiama šokinėti į sūkurines vonias;
 • SPA zonos voniose bei baseinuose draudžiama nardyti ar būti panėrus po vandeniu. Plaukimo baseine nardymo pratimus lankytojas gali atlikti tik papildomai apie tai informavęs instruktorių-gelbėtoją. Lankytojas, atlikdamas nardymo pratimus, prisiima visą atsakomybę ir riziką, kylančią jo sveikatai ir saugumui, įskaitant mirties atvejį ar bet kokį kitą jo sveikatos sutrikdymą.
 • kyboti ant skiriamųjų baseino takų lynų, plaukioti skersai baseino takelių, plaukimo takeliuose būtina laikytis dešinės;
 • garsiai šūkauti, švilpauti, melagingai kviestis pagalbos, bėgioti (lankytojas gali paslysti ir susižaloti), stumdytis, grubiai elgtis, trukdyti kitiems lankytojams naudotis sporto komplekso paslaugomis;
 • atsinešti su savimi stiklinių, dūžtančių ar aštrių daiktų;
 • kramtyti kramtomąją gumą;
 • rūkyti sporto komplekso patalpose;
 • atlikti gamtinius poreikius ne tualete, spjaudyti ant grindų ar į vandenį;
 • gręžti šlapius drabužius (maudymosi kostiumėlius, glaudes, rankšluosčius ir kitus daiktus) persirengimo kambariuose ant grindų;
 • baseino persirengimo kambariuose naudotis nuosavais plaukų džiovintuvais ir kitomis elektrinėmis plaukų priežiūros priemonėmis;
 • skustis ir/ar atlikti depiliavimosi procedūras sporto komplekso patalpose;
 • įsinešti ir vartoti maisto produktus bei gėrimus, taip pat įsigytus sporto komplekso kavinėje (išskyrus geriamąjį vandenį nedūžtančiuose induose);
 • įsinešti ir vartoti alkoholinius gėrimus, būti apsvaigusiam nuo alkoholio ar kitų narkotinių, psichotropinių medžiagų;
 • fotografuoti, filmuoti, išskyrus, kai gaunamas sporto komplekso administracijos raštiškas leidimas;
 • nuogiems plaukioti baseinuose ir būti pirtyse;
 • maudytis vaikams iki 7 metų be plaukmenų;
 • maudytis baseine be specialių sauskelnių, vaikams iki 4 metų;
 • triukšmauti pirtyse;
 • vaikų plaukimo pamokėlių ir treniruočių metu, jų dalyviams naudotis pirtimis;
 • pirtyse naudotis kosmetinėmis ir gydomosiomis priemonėmis;
 • pirtyje pilti vandenį ant kaitinimo krosnies akmenų;
 • pilti vandenį ant temperatūros daviklių pirtyje.
 • reguliuoti patalpose esančius prietaisus ar keisti jų techninius nustatymus;
 • lankytis su gyvūnas;
 • gadinti sporto komplekse esantį inventorių.

24. Negalią turintys asmenys, kuriems dėl jų sveikatos būklės yra reikalinga kito asmens priežiūra, sporto komplekse gali lankytis tik lydimi jį prižiūrinčio pilnamečio asmens.

25. Įsijungus kaskadai iš lėto lįsti po tekančio vandens srove, o pajutus, kad srovė per daug intensyvi ir negalint išsilaikyti arba atsiradus skausmui – atsitraukti į šalį.

26. Vandens kaskadomis rekomenduojame naudotis tik fiziškai sveikiems asmenims, neturintiems galvos, kaklo, pečių ar nugaros traumų.

27. Sporto komplekso lankytojai privalo avėti šlepetes, tinkamas avėti drėgnoje aplinkoje, neslystančiu padu (sporto salėje lankytis tik su švariais sportbačiais) turėti maudymosi aprangą: vyrai – glaudes, maudymosi šortus, moterys – maudymosi kostiumėlius, asmens higienos priemones: muilą, plaušinę, rankšluostį. Į baseiną bei pirtis lankytojai neįleidžiami su pliažo, sportiniais ir kt. šortais. Ilgesni plaukai privalo būti surišti.

28. Lankytojai, prieš eidami į baseiną bei SPA zoną, privalo nusiprausti duše naudodamiesi asmens higienos priemonėmis, apsirengti maudymosi aprangą, apsiauti šlepetes ir nepalikti daiktų dušuose.

29. Po apsilankymo baseine ar sporto salėje lankytojams rekomenduojama nusiprausti duše.

30. Negalima į dušus neštis šampūnų bei kitų prausimosi priemonių stikliniuose induose.

31. Po pirties būtina nusiprausti duše ir tik po to eiti į baseiną ar SPA zoną.

32. Pirtyse griežtai draudžiama atsinešti ir naudoti savo užpilus, eterinius aliejus, vantas.

33. Naudojantis baseine esančiais gultais ir kėdėmis, pirtimis, privaloma pasitiesti rankšluostį.

34. Treneriai organizuotai atveda sportininkų grupes tik tvarkaraštyje nurodytu laiku ir išveda jas po treniruočių, atsako už jų saugumą nuo atėjimo iki išėjimo iš baseino patalpų bei baseino vidaus tvarkos taisyklių laikymąsi.

35. Sporto kompleksas gali būti uždarytas dėl atliekamų profilaktikos darbų, varžybų, treniruočių, ir kitais nenumatytais atvejais. Tokiomis dienomis lankytojams paslaugos nebus suteikiamos, apie tai įspėjus iš anksto sporto komplekso internetiniame puslapyje www.moletubaseinas.lt bei socialinių tinklų paskyrose.

36. Neblaivūs ar apsvaigę nuo psichotropinių medžiagų, bei kitaip galintys sutrikdyti sporto komplekso veiklą neadekvačiais veiksmais asmenys į sporto kompleksą neįleidžiami. Sporto komplekso darbuotojai turi teisę iš sporto komplekso patalpų pašalinti lankytojus, kurie nepaiso įspėjamųjų ženklų, ar darbuotojų nurodymų, arba nesilaiko sporto komplekso vidaus tvarkos taisyklių. Jiems atsisakius palikti sporto komplekso patalpas – kviečiama policija. Pinigai už likusį nepanaudotą laiką negrąžinami.

37. Lankytojai privalo vykdyti visus teisėtus sporto komplekso darbuotojų reikalavimus, užtikrinančius tvarką ir saugumą sporto komplekso patalpose.

38. Sporto komplekso darbuotojai neatsako už lankytojų sporto komplekso patalpose paliktus asmeninius daiktus.

39. Sporto komplekso patalpose lankytojų palikti, surasti, sporto komplekso darbuotojui perduoti daiktai saugomi 10 kalendorinių dienų.

40. Lankytojai privalo nedelsdami palikti sporto komplekso patalaps, jeigu to reikalauja sporto komplekso darbuotojai.

41. Lankytojai privalo palikti pirčių erdves, sūkurines vonias, baseino patalpas bei sporto salę likus 15 min. iki sporto komplekso darbo pabaigos. Pro vartelius (turniketą) lankytojai turi išeiti iki sporto komplekso darbo valandų pabaigos.

42. Lankytojas, padaręs žalą sporto kompleksui, jame esančiam turtui, ir/ar lankytojų sveikatai, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Už žalą, kurią padaro nepilnamečiai, negalią turintys asmenys, atsako tėvai ar globėjai.

43. Nepilnamečių tėvai, globėjai ar kiti juos lydintys pilnamečiai asmenys yra atsakingi už kartu atvykusių nepilnamečių, negalią turinčių asmenų supažindinimą su taisyklėmis ir už jų laikymąsi.

44. Lankytojas, patyręs turtinę ir/ar neturtinę žalą sporto komplekse, nedelsdamas turi pranešti apie tai sporto komplekso administracijai ar darbuotojui, nurodydamas įvykio vietą, laiką, aplinkybes, įvykį mačiusius asmenis. Nesilaikant šios sąlygos, vėliau pateikti nusiskundimai ir pretenzijos dėl patirtos žalos sveikatai ir/ar turtui nenagrinėjami.

45. Įmonė nenagrinėja pretenzijų bei neatsako už lankytojo sporto komplekse patirtą turtinę ir/ar neturtinę žalą, jei lankytojas nesilaikė šiose taisyklėse nustatytų reikalavimų ir/ar rekomendacijų.

46. Sporto kompleksas už lankytojų sveikatai ir/ar turtui kilusias pasekmes ar padarytą žalą tretiesiems asmenims neatsako, pretenzijų nepriima ir nenagrinėja, jei jos atsirado dėl pačių lankytojų neatsargumo, nesilaikant šių taisyklių, įspėjamuosiuose ženkluose ir užrašuose teikiamos informacijos bei sporto komplekso personalo teisėtų nurodymų nevykdymo.

47. Sporto komplekso darbo laikas, kainos, vidaus tvarkos taisyklės skelbiamos internetinėje svetainėje:
www.moletubaseinas.lt . Pirčių darbo laikas: I-V 8:00-17:00 veikia viena pirtis, likusiu Sporto komplekso darbo laiku veikia visos pirtys. 

Susisiekime


Ąžuolų g. 10, LT-33125 Molėtai

Turite klausimų?:


* - privaloma informacija Siųsti